DOSTAWA POD WSKAZANY ADRES transportem sklepu U Kasi i Tomka

Sklep U Kasi i Tomka oferuje dostawy własnym transportem na terenie miasta Bydgoszczy oraz gminy Sicienko, gminy Osielsko oraz Łochowa. Złóż zamówienie do godziny 18:00 by otrzymać zamówione produkty w kolejnym dniu roboczym.

Warunkiem jest złożenie zamówienia na kwotę min. 100 zł

Koszt dostawy pod wskazany adres transportem sklepu U Kasi i Tomka to:
* 15 zł dla dostaw o wartości od 100zł do 150zł
* 0zł dla dostaw o wartości powyżej 150zł

W trosce o bezpieczeństwo klientów, jak i nasze, zamówione produkty dostarczamy do klatki (w przypadku bloków) lub do bramy (w domkach jednorodzinnych). Wnosimy zakupy TYLKO dla seniorów.

DOSTAWA KURIEREM LUB DO PACZKOMATU

Na terenie Polski realizujemy dostawy kurierem lub do paczkomatu. W przypadku tej formy dostawy nie obowiązuje minimalna kwota zamówienia.

Koszt dostawy do paczkomatu w przypadku płatności z góry to 15,00 zł / paczka.
Koszt dostawy do paczkomatu za pobraniem to 20,00 zł / paczka.

Koszt dostawy kurierem w przypadku płatności z góry to 22,00 zł / paczka.
Koszt dostawy kurierem za pobraniem to 27,00 zł / paczka.

! UWAGA - w trosce o zapewnienie najlepszej jakości naszych produktów, kurierem i do paczkomatu nie dostarczamy niektórych owoców oraz warzyw, napojów, nabiału oraz wybranych przetworów, które podczas transportu mogą ulec zniszczeniu. Taki asortyment jest wyłączony z opcji dostaw na terenie kraju, a w karcie produktu znajduje się stosowna adnotacja.

ODBIÓR OSOBISTY

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru osobistego zamówionego towaru w naszym sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy, przy ul. Kolbego 46. 

Śledź nas na Facebooku